O firmie

Firma „Wyleżałek” to stabilny partner w zakresie dystrybucji środków smarnych marki Shell, jak i wszelkich części – akcesoriów dla rynku motoryzacyjnego, transportowego i przemysłowego. Nasze doświadczenie zdobywane od 1996r pozwoliło na ugruntowaną pozycję, lata doświadczeń to ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań i elastyczne podejście do Klienta.

Stale poszerzamy nasz asortyment, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku. Oferta firmy „Wyleżałek” to: oleje, smary, filtry, części samochodowe, akumulatory, płyny eksploatacyjne, chemia samochodowa i warsztatowa, artykuły BHP, AdBlue. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie.

Mamy pasję, angażujemy się, sprzedajemy produkty najwyższej jakości zachowując korzystną politykę cenową, ale przede wszystkim dzielimy się naszą wiedzą. Nasze centrum magazynowe zapewnia dostępność towaru a wykwalifikowana kadra jest naszym atutem.

Wierzymy, że pozytywne relacje między nami a kontrahentami w biznesie, to klucz do sukcesu.

Jesteśmy dyspozycyjni, słuchamy potrzeb, realizujemy zamówienia dla dużych korporacji, średnich przedsiębiorstw jak i dla klienta indywidualnego.

Szanujemy każdy budżet i doradzamy jak go jak najlepiej wykorzystać. Naszą misją jest pozycja solidnego partnera.

Nie ryzykuj, zaufaj firmie stabilnej – nasze rozwiązania pozwolą Ci sprawnie funkcjonować bez przerw w Twoim biznesie.